twarz- 450 zł

twarz, szyja, dekolt- 550 zł

brzuch, rozstępy wiotkość ( przód) – 600 zł 

pośladki- 500 zł

ramiona- 500 zł

wewnętrzna strona ud – 800 zł

inne partie wyceniane są indywidualnie

Radio-frekwencja nieigłowa 

dysponujemy aparatem, w którym użycie igieł jest opcją a nie koniecznością. Dla tych Pań, które boją się, nie mogą, nie chcą, czy zwyczajnie nie mają 2-3 dni wolnego zabieg można wykonać bez użycia igieł. Efekt będzie również bardzo dobry, ale utrzyma się krócej i nie doprowadzimy do tak głębokiej odnowy.

twarz- 400 zł

twarz, szyja, dekolt- 550 zł

brzuch, rozstępy wiotkość ( przód) – 600 zł 

pośladki- 400 zł

ramiona- 400 zł

wewnętrzna strona ud – 700 zł

inne partie wyceniane są indywidualnie

Zabiegi wykonujemy w serii 3-6 w odstępach 4-6 tygodni.

Aby wyraźnie odmłodzić i napiąć zwiotczałą skórę, nie trzeba już sięgać po drastyczne i inwazyjne metody jak lifting chirurgiczny. Ten niesie ze sobą sytuacje niezbyt komfortowe – wymaga znieczulenia ogólnego i długiego czasu powrotu do codziennej aktywności.

Medycyna estetyczna i kosmetologia wzbogaciła się o rozwiązania alternatywne do tradycyjnego liftingu. Jednym z nich jest z pewnością radiofrekwencja igłowa z użyciem urządzenia medycznego, które ma zdecydowaną przewagę nad innymi nieinwazyjnymi metodami odmładzania skóry poprzez połączenie w jednym zabiegu dwóch różnych technologii. 

Te dwie technologie połączone w jednym czasie dają niesamowite efekty, wręcz spektakularną różnicę przed i po.Mowa o mechanicznym mikronakłuwaniu oraz fali radiowej, czyli działania na skórę przy pomocy wysokiej temperatury. 

Zabiegi radiofrekwencji igłowej to aktualnie według mnie najbardziej skuteczna metoda regeneracji i odnowy dla każdego typu skóry. W połączeniu z zabiegami typu hi-fu i mezoterapią igłową na odpowiednio dobrane preparaty jesteśmy w stanie „odjąć” Naszej Klientce naprawdę ładnych parę lat.

Skóra po 2 tygodniach jest widocznie młodsza, gładsza, napięta, a jej koloryt doskonale wyrównany.

Jak dokładnie działa radiofrekwencja? – W zabiegu chodzi przede wszystkim o wytworzenie energii cieplnej w głębokich partiach skóry. Sam obszar zabiegowy jest nakłuwany mikroigłami od 0,5 do 3 milimetrów. Fala monopolarna przesyłana jest za pomocą igieł w głąb skóry i równomiernie podgrzewana. Podczas zabiegu pacjent odczuwa głębokie ciepło. Fale inicjują strukturalną przemianę kolagenu wewnątrz głęboko położonych tkanek, powodując jego natychmiastowe obkurczenie. Następnym etapem jest wytworzenie nowych włókien kolagenowych, co prowadzi do napięcia tkanek i zmniejszenia wiotkości skóry przez stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Ten zabieg to prawdziwy pogromca zmarszczek, rozstępów i blizn.

Najlepsze efekty po zabiegu uzyskasz, kiedy Twoja skóra ma takie problemy:

  • jest wyraźnie luźniejsza, z widocznymi pierwszymi zmarszczkami, bruzdami. 
  • zmęczona i zszarzała
  • opada Ci kontur twarzy
  • pojawiły się zmarszczki wokół oczu
  • masz blizny potrądzikowe lub inne, które Ci przeszkadzają

Po wykonaniu zabiegu możemy spodziewać się podniesionych konturów twarzy, liftingu górnej części policzków oraz górnej powieki. Dochodzi do minimalizacji zmarszczek oraz naprężenia, zagęszczenia skóry, odnowy na poziomie komórkowym. Zabieg ponadto obkurcza pory i gruczoły łojowe, niweluje rozstępy i blizny, jest też dobrą kuracją przy problemach z wypadaniem włosów. Skóra po zabiegu jest widocznie napięta, młodsza, gładsza, a jej koloryt pięknie wyrównany . Klientki bardzo chwalą sobie ten zabieg i chętnie wracają z przyjaciółką, mamą czy teściową.