czas trwania około 35- 120 min 

pedicure klasyczny z opracowaniem stóp frezarką- 50 zł

pedicure klasyczny z opracowaniem stóp frezarką i malowaniem 70 zł

pedicure klasyczny z opracowaniem stóp frezarką malowaniem hybrydowym 100 zł

pedicure klasyczny z opracowaniem stóp frezarką malowaniem hybrydowym i masażem stóp 130 zł

pedicure klasyczny z opracowaniem stóp frezarką malowaniem hybrydowym i masażem stóp i kąpielą ziołową i parafiną 200 zł

W naszym salonie pracujemy na kosmetykach niemieckiej firmy Gehwol lub nowościach pielęgnacyjnych, przy pedicure RELAX ( najczęściej sezonowych kosmetykach np.: zima- czekolada, pomarańcza, lato – malina, truskawka, cytrusy itp.)oraz na sprzęcie najwyższej klasy. Do zabiegu pedicure klasyczny czy też medyczny stosujemy frezarki firmy SYIS Frezarka Podo Digital podologiczna frezarka oraz frezarkę typu Gerlach Luna.

Obie frezarki zostały zaprojektowane i zbudowane zgodnie z Dyrektywą 93/42/EWG dotyczącą sprzętu medycznego, a dokonane w nich modyfikacje gwarantują jakość i bezpieczeństwo.

Pył, który pojawia się podczas trwania zabiegu zasysany jest do turbiny ssącej czyli pochłaniacza, dzięki czemu osoba wykonująca i Pacjent  nie jest narażona na wdychanie ścieranego materiału. Rozwiązanie to pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu higieny w pomieszczeniu w którym wykonywane są zabiegi, gwarantuję także szybkość i precyzję wykonania zabiegu. Bardzo ważną i istotną informacją jest również to, że wszystkie frezy, kapturki i wszelkiego rodzaju narzędzia użyte podczas zabiegu są jednorazowe lub w pakietach sterylnych po autoklawie.

Pedicure klasyczny- około 30 min / 40 zł

wykonywany jest u kobiet i mężczyzn, obejmuje czynności takie jak zmywanie lakieru, skracanie paznokci, odsuwania i usuwanie skórek, oczyszczenie i opiłowanie płytki, a także pokrywanie jej odżywkami czy świeżym lakierem.

Pedicure klasyczny z opracowaniem frezarką: około 50 min/ 70 zł

W naszym gabinecie do usuwania zrogowaciałego naskórka stosujemy wysokiej klasy sprzęt ( frezarka z pochłaniaczem pyłu), kosmetyki Gehwol, które gwarantują doskonały stan skóry stóp. Zabieg ma za zadanie pozbycie się zrogowaciałej warstwy skóry na całych podeszwach, piętach czy przy paznokciach oraz wypielęgnowanie płytki wraz z malowaniem paznokci. Twoje stopy będą mięciutkie, paznokcie lśniące a Ty sama odczujesz różnicę już po pierwszym zabiegu.

Usługę tę można rozszerzyć o założenie lakieru hybrydowego zamiast zwykłego (+40 zł) i masaż stóp (+30zł)

Z pedicure’u kosmetycznego warto skorzystać, jeżeli chcemy:


poprawić kondycję skóry stóp, gdy jest sucha i szorstka;

odżywić skórę stóp w celu poprawienia jej wyglądu;

usunąć rogowaciejący naskórek;

zadbać o płytkę paznokci;

uzyskać profesjonalny efekt malowania paznokci u stóp lakierem;

wykonać pedicure hybrydowy.

Pedicure medyczny

Nasze stopy mają w ciągu dnia ogromny wysiłek, przecież „niosą” Nas. Często są narażone na otarcia i opuchnięcie, szczególnie kiedy buty są niewygodne. Bolesne problemy stóp takie jak odciski, modzele, nagniotki czy wrastające paznokcie to często dolegliwości uwarunkowane również genetycznie. 

Doskonałym wyjściem jest pedicure medyczny. Niezależnie od problemów ze stopami i paznokciami, odczuwana jest natychmiastowa ulga.

Pedicure medyczny to zabieg, który obejmuje wszystkie czynności obecne w ramach pedicure pielęgnacyjnego, jednak dodatkowo zostaje poszerzony o działania mające na celu zlikwidowanie dolegliwości, na przykład poprzez założenie klamry na wrastający paznokieć czy usunięcie odcisków. Pedicure medyczny pomaga również w leczeniu grzybicy. 

JAKICH MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ EFEKTÓW?

Pierwszym i podstawowym efektem dobrze wykonanego pedicure medycznego jest natychmiastowa ulga. Są jednak różne stopnie nasilenia problemów. Niekiedy do uzyskania pełnej satysfakcji konieczne jest powtórzenie zabiegu bądź cała seria. Pedicure medyczny ma poprawić wygląd i kondycję stóp, co znacząco wpływa na stan kręgosłupa, kolan czy stawów.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Specjalistyczny pedicure to zabieg dedykowany oczywiście osobom zmagającym się z problemami stóp i paznokci, ale także diabetykom, którzy są szczególnie narażeni na powikłania w postaci stopy cukrzycowej (zaniedbanie może prowadzić do bolesnych urazów, a nawet amputacji), osobom z nadwagą oraz kobietom w ciąży (znacznie mocniej obciążona stopa jest narażona na uszkodzenia, otarcia czy deformacje).

Pedicure RELAX

Zabieg ten to pedicure klasyczny z frezowaniem i malowaniem paznokci, jednak poszerzony został o elementy relaksacyjne (dodatkowy piling cukrowy, masaż stóp wraz z łydkami i maskę z parafiną na koniec).

Szczególnie polecany osobom przemęczonym, zestresowanym ( bo, to na stopach mamy najwięcej punktów odpowiedzialnych za pracę wszystkich narządów).

Wspaniały zabieg przed ważnym wydarzeniem: ślub, poród, doskonały jako prezent.