Warto umówić się na konsultację, bo doradzimy doradzi Pani jaki zabieg będzie najlepszy. Podczas takiej konsultacji obejrzymy ciało, zobaczymy jaki ma Pani cellulit wodny czy tłuszczowy czy ciało wymaga pojędrnienia czy tylko spalania, czy zbiera się woda w organizmie no i  jakie są ewentualne przeciwwskazania. Poza tym będziemy mogły palpacyjnie sprawdzić grubość i strukturę skóry. Porozmawiamy o diecie, co Pani szkodzi najbardziej i co musimy wykluczyć dla uzyskania efektu. Proszę się przygotować też, jeśli bierze Pani leki to jakie. Wiadomo, że przy chorej tarczycy dużo trudniej zrzuca się obwody, my musimy wiedzieć takie rzeczy przed rozpoczęciem zabiegu. 

Czasem w trakcie zabiegów decydujemy się na zmianę bodźca, zdarza się to niezmiernie rzadko, jednak należy mieć to na względzie, że każdy organizm jest inny.

W czasie konsultacji wykonywane są zdjęcia oraz pomiary, aby po wykonanych zabiegach móc ocenić dokładnie efekty. 

Dla kogo przeznaczona jest Kawitacja Ultradźwiękowa? 

Kawitacja Ultradźwiękowa nazywana również liposukcją ultradźwiękową przeznaczona jest dla osób, które w bezpieczny sposób chcą miejscowo zredukować tkankę tłuszczową. Zabieg pomaga nam również w walce z ,,pomarańczową skórką”. Skóra po zabiegu jest gładka, pozbawiona cellulitu. Jest to też zabieg SZYBKIEGO EFEKTU BO ODWADNIA- jako pojedynczy Panie stosują np przed imprezą na samą okolice brzucha. Człowiek po tym zabiegu czuje LEKKOŚĆ.

Jak działa Kawitacja Ultradźwiękowa?

Kawitacja ultradźwiękowa jest to nieinwazyjny zabieg wykorzystujący ultradźwięki do redukcji tkanki tłuszczowej. Fale emitowane przez urządzenie działają bezpośrednio na komórki tłuszczowe (adipocyty). Wywołując proces kawitacji wytwarzają mikropęcherzyki, które powodują rozerwanie błon adipocytów i wydostanie się nagromadzonego tłuszczu. Układ limfatyczny oraz naczyniowy transportuje do wątroby uwolnione trójglicerydy oraz tłuszcze, gdzie są wydalane z naszego organizmu. Ważne jest, aby zwiększyć ilość przyjmowanych płynów, które wspomagają oczyszczanie organizmu z tłuszczu oraz toksyn.

Zastosowanie

-Redukcja i rozbijanie tkanki tłuszczowej

-Ujędrnienie ciała

-Wysmuklenie kolan, ud

-Redukcja bryczesów

-modelowanie sylwetki

-redukcja cellulitu

Jakie partie obejmuje zabieg? 

Kawitacja kierowana jest do osób, które borykają się z nagromadzeniem tłuszczu w miejscach kłopotliwych, takich jak: ramiona, okolice kolan, pośladki, uda, boczki czy brzuch.

Ile trwa zabieg i jak często go wykonujemy?

W zależności od tego czy wykonujemy zabieg na wybraną partię czy całe ciało trwa od 20-60 minut. Zabieg wykonujemy raz w tygodniu. Dobrze jest łączyć z innymi zabiegami. 

Jakie są wskazania po zabiegu?

Po zabiegu wskazane jest picie dużej ilości wody (min 2l). Warto będzie, aby stosowała Pani lekkostrawną dietę oraz suplementację. Podczas procesu odchudzania duże znaczenie ma również aktywność fizyczna, która zwiększy rezultaty zabiegu. Stosowanie kremu antycellulitowego, wspomoże walkę z cellulitem. 

Ile potrzebuję zabiegów?

Ilość zabiegów uzależniona jest od problemu z jakim się borykamy. Podczas konsultacji doradzimy ile zabiegów proponujemy wykonać. Kawitację wykonujemy w serii 6-10 zabiegów. 

Jakie inne zabiegi na ciało są dostępne?

-Laser Shape

-Kriolipoliza

-Fale radiowe

-Elektrostymulacja

-Drenaż limfatyczny

Przeciwwskazania do zabiegu: 

-Rozrusznik serca

-Choroby nowotworowe

-Metalowe implanty w miejscu wykonywania zabiegu

-Choroby serca

-Zakrzepica

-Ciąża

-Menstruacja nie wykonujemy na brzuchu

-Przepuklina, nie wykonujemy w tym miejscu 

-Ostre stany zapalne skóry

– choroby psychiczne