HI –FU , czyli skupiona wiązka fali ultradźwiękowej o dużym natężeniu

Hi-Fu podobnie jak w USG wykorzystuje ultradźwięki, czyli bezpieczną falę akustyczną. Nasze urządzenie jest w stanie zrobić za jednym przyłożeniem do 11 linii, w zależności od potrzeb. Dodatkowym atutem aparatu jest to, że posiada 4 odrębne kardzidże, co wpływa na jakość, głębokość i oczywiście czas zabiegu. HI-FU 2D stosujemy z ogromnym powodzeniem nie tylko na twarz, ale i całe ciało.

Jak to działa i do czego prowadzi?

Fala emitowana przez urządzenie ma ograniczony zasięg i kumuluje się na różnej głębokości tkanki. HI-FU  daje nam dużo możliwości mamy tu bowiem 4 kardidże o długości 3.0-4.00mm 4.0-4.5 mm na twarz oraz na ciało 4.00-8.00mm; 4.00-13.00 mm.

Skoncentrowana wiązka ultradźwięków sięgając określonej głębokości powoduje ruch i tarcie komórek generujące ciepło, co w efekcie prowadzi do mikro poparzeń wewnątrz tkanki – mają one średnicę od 0.5 do 1 mm. W wyniku poparzeń rozpoczyna się process regeneracji I zagęszczenie dotychczasowej struktury skóry. Włókna kolagenowe natychmiast ulegają skróceniu, co daje efekt właściwie od razu po zabiegu. Na efekt końcowy trzeba będzie zaczekać od kilku miesięcy do nawet pół roku. Tyle czasu potrzebuje Twoja skóra na generalną odbudowę.

Zabieg prowadzi do uzyskania długotrwałego liftingu i regeneracji poddanej zabiegowi części ciała.

Efekty:

  • Lifting i zagęszczenie skóry,
  • Zmniejszenie wiotkości skóry,
  • Regeneracja kolagenu,
  • Poprawa elastyczności
  • Podniesienie brwi- zabieg porównywany do “botoxu”
  • Ewidentna poprawa owalu twarzy,
  • Podniesienie tzw. “ chomików”
  • Zmarszczki palacza
  • podniesienie kącika oczu, ust itp
  • Doskonale zmniejsza pory

Dodatkowo przy zabiegach na ciało stosuje się głowice do 13.00 mm w głąb, co powoduje modelowanie ciała np: talia, obwisłe pociążowe lub po dużej utracie masy ciała brzuchy,  ramiona, piersi, pośladki, nawisy nad kolanami: zabieg można wykonać na “najgorszych”, “odstających partiach”, trudnych do zgubienia bądź w wyniku zwiotczenia ciękich do “wypracowania” na siłowni, a także redukuje cellulit  I zdecydowanie zagęszcza skórę.

Dzięki użyciu HIFU, powierzchnia skóry pozostaje nienaruszona i nie zachodzi potrzeba rekonwalescencji. Przez kilka godzin po zabiegu mogą pojawić się delikatne zaczerwienienia na skórze. W większości przypadków, do uzyskania zadowalających efektów wystarczy jeden zabieg, w przypadku skóry bardzo wiotkiej, zabieg można powtórzyć najwcześniej po 3 miesiącach następnie po roku. 

Panie, które wykonywały już wcześniej zabieg, nie boją się go zrobić tuż przed samą imprezą, gdyż daje niesamowite efekty napięcia bez śladu na zewnątrz skóry.

Jak się go wykonuje?

 Przed zabiegiem skóra smarowana jest żelem, następnie kosmetolog „mapuje” skórę, wyznaczając tym samym zakres zabiegu.do wybranego miejsca przykłada się kardidż emitujący fale. Osoby o niskim progu bólu mogą odczuwać dyskomfort podczas zabiegu. Wrażenia bólowe mogą przypominać  ukłucia, rozpieranie, parzenie ich intensywność uzależniona jest od mocy fali I predyspozycji osobniczych.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją.

Przeciwwskazania ogólne:

ROZRUSZNIK SERCA

Opryszczka aktywna,

Padaczka,

Ciąża, karmienie piersią,

Menstruacja w dniu zabiegu,

Choroby onkologiczne,

Medyczne, plastikowe I metalowe wszczepy,

Botoks I wypełniacze- wykonuje sie po Hi-Fu

Przepuklina w miejscu zabiegu