Gabinet Urody "Szafir"
ul. Pabianicka 1
97-400 Bełchatów

tel. +48 501 309 306
gabinet@szafir-uroda.pl

Zaproszenia
i karnety »

O nas

 

Serdecznie Państwa witam na naszej stronie internetowej.


Z NOWOŚCI POLECAMY : HI-FU, ANALIZA KWANTOWA CIAŁA

Gabinet Urody "Szafir" mieszczący się w Bełchatowie ul. Pabianicka 1 powstał w roku 2003. Od tamtego czasu już dwukrotnie zmieniał lokalizację, mając na celu podwyższenie jakości i komfortu świadczonych usług. Obecnie znajdujemy się w samym centrum miasta.

Warto wspomnieć, że współpracujemy z dr Katarzyną Bik- specjalistą w zakresie medycyny estetycznej oraz z fizjoterapeutką mgr Karolina Roszkowską.

Nasza współpraca jest ścisła i zawsze ma na celu dobro Klienta.

Myślę, że warto też wspomnieć o tym, że atmosfera jaka panuje w naszym gabinecie jest przyjazna a Klientki czują się tu swobodnie. Staramy się, by chwile spędzone w naszym towarzystwie były relaksem i ucieczką od codzienności.

Przecież trzeba mieć świadomość, że czas spędzony w gabinecie, to nie tylko zabieg, ale rodzaj pewnego oczyszczenia z emocji, wyciszenia a także "zatrzymanie" czasu. My mamy tę świadomość :)

W naszym gabinecie istnieje możliwość wykupienia prezentu- zaproszenia. Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości, bo nie ma nic "piękniejszego" jak podarowanie Bliskiej Ci osobie odrobiny luksusu :)

Szczególnie polecamy masaże (relaksujące o różnych nutach zapachowych, masaż gorącymi kamieniami, gorącą świecą- Organiqua oraz masaż stóp z rytualnym moczeniem stóp). 

Zaproszenia są w ładnych pudełeczkach prezentowych, istnieje możliwość wysłania takiego zaproszenia pod wskazany adres, co coraz częściej się zdarza. 

Pracujemy na firmach: Image, Ericson Laboratoire, Organique, Bandi,Dr. Tempt,

Różnorodność zabiegów sprawia, że każda Klientka znajdzie tu "coś" dla siebie.

W naszym gabinecie znajdziesz zabiegi delikatne pielęgnacyjne, aż po silne i głęboko złuszcające; tak by sprostać wymaganiom każdej cery. Współpraca z Panią Kasią- medycyna estetyczna; pozwala dobrać zabiegi w taki sposób, by działanie zabiegów "wzmacniało i utrzymywało" się jak najdłużej.

W naszym gabinecie proponowane są liczne zabiegi:

  • pielęgnacyjne, twarzy, szyji i dekoltu ( bardzo szeroki wybór),
  • kompleksowe wsparcie dla tych, którzy chcą walczyć z nadwagą m. in.:odkwaszanie organizmu- dr Katarzyna Bik, laser shape, kriolipoliza, fale radiowe, liposukcja ultradźwiękami,kombinezon IR, drenaż bańkami, w kombinezonie i ręczny, skuteczna cellulologia-odkurzacz, ponadto zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i zabiegi pielęgnacyjne na cellulit),
  • laseroterapia-IPL, E-lightem, 
  • elektrokoagulacja, elektroliza 
  • makijaż permanentny i wiele innych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wyposażyliśmy nasz gabinet w jedyne w Bełchatowie urządzenia do kriolipolizy oraz laser shape.

I  możnaby tak pisać i pisać, wkońcu jesteśmy na rynku już ładnych parę lat. Myślę, że najważniejsze w tym wszystkim jest fakt, że kosmetologia to nasza pasja, pasja która przeradza się każdego dnia w konkretne pomysły. Pomysły rodzą działanie, a działanie przeradza się w uśmiech i słowa podziękowania od Was Drogie Klientki i Drodzy Klienci.

Słowem wszystko co robimy, robimy po to by mieć satysfakcję z kolejnych zadowolonych Klientów.

I rzecz o której muszę napisać, efekty zadowalające można uzyskać jedynie, kiedy jesteśmy wobec siebie lojalni i uczciwi. Droga do sukcesu prowadzi jedynie przez ścisłą współpracę. Współpracę, która nie kończy się zaraz po wyjściu z zabiegu, ale ma ciąg dalszy każdego dnia. Bo ładny wygląd to nie tylko ilość zabiegów wykonanych w gabinecie, ale zdrowe podejście do ciała, dieta, sport i nastawienie do życia. Zatem zapraszamy:)