Gabinet Urody "Szafir"
ul. Pabianicka 1
97-400 Bełchatów

tel. +48 501 309 306
gabinet@szafir-uroda.pl

Zaproszenia
i karnety »

Laser Shape


Laser Shape - rewolucyjne urządzenie do usuwania cellulitu, wyszczuplania ciała i liftingu skóry.

Urządzenie Laser Shape to innowacyjne urządzenie, posiadające zintegrowany system 3 energii:

- Lasera
- Radiofrekwencji- fal radiowych
- Masażu próżniowego

Są one aplikowane w tym samym czasie, co znacząco zwiększa skuteczność zabiegów.

Wspaniałe efekty przy:

1. Ujędrnienie skóry oraz redukcja zmarszczek.
Działanie lasera oraz energia fal radiowych prowadzi do rozgrzania tkanki w głebokiej warstwie skóry. Efektem podniesionej temperatury jest wzmożona produkcja kolagenu oraz poprawa krążenia krwi, co prowadzi do ujędrnienia skóry i redukcji zmarszczek.

2. Modelowanie sylwetki- cellulit, mało jędrna skóra, rozstępy, wiotkość ( świetne efekty)

Działanie fal radiowych o wysokiej częstotliwości prowadzi do rozgrzania tkanki tłuszczowej na głębokości 5-15 cm pod powierzchnią skóry i wzmaga wydzielanie tlenu, co w konsekwencji przyśpiesza wymianę substancji oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Światło z zakresu podczerwieni wzmacnia elastyczność skóry, chroni naskórek, a także rozgrzewa tkankę tłuszczowa pod powierzchnia skory. Specjalnie zaprojektowana pompa ssąca oraz wałek mechaniczny wpływają na krążenie krwi i wzmagają produkcję enzymów przyspieszających metabolizm tłuszczu.
3. Redukcja cellulitu

Energia fal radiowych o wysokiej częstotliwości, w połączeniu z działaniem pompy ssącej i wałka mechanicznego, wpływa na krążenie krwi, a także podnosi zawartość tlenu we krwi, co w efekcie prowadzi do znaczącej redukcji cellulitu. Temperatura dociera głęboko do tkanki podskórnej i działa na komórki tkanki łącznej, fibroblasty, które odpowiedzialne są za produkcję kolagenu.

Ogólne działanie:
Energia fal radiowych: Moc do 150W pozwala na penetrowanie głębokich warstw skóry i podniesienie temperatury tkanki tłuszczowej. Światło z zakresu podczerwieni: Wpływa na produkcje kolagenu, poprawia krążenie krwi, w efekcie widocznie odmładza skórę. Posiada również działanie wybielające i odmładzające skórę. Pompa ssąca oraz wałek mechaniczny: Ruch tkanki tłuszczowej, spowodowany działaniem podczerwieni oraz energii fal radiowych, sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna, a także wpływa na poprawę krążenia krwi, co stymuluje produkcję enzymu przyspieszającego spalanie tkanki tłuszczowej.


Zastosowanie:
- redukcja celulitu;
- kształtowanie ciała;
- usuwanie zmarszczek;
- lifting twarzy;
- odmładzanie skóry;
- redukcja worków pod oczami; zabieg jest wykonywany tuż przy rzęsach
- kojenie skóry;
- napinanie skóry;
- napinanie skóry i zwężanie porów;
- lifting i napinanie luźnej skóry;
- zwiększanie elastyczności skóry;

 

W naszym gabinecie zabiegi rozpoczynają się od pomiarów i dokumentacji zdjęciowej.

Zabiegi na ciało wymagają powtórzeń w zależności od problemów 6-15 zabiegów, do dwóch tygodniowo. Efekty widoczne są po około 2-3 zabiegach ( jędrność skóry zdecydowanie wyższa, zwiększa się gęstość skóry, podnoszą się pośladki, skóra wygładzona). Zabiegi są przyjemne w trakcie odczuwa się ciepło. Po zabiegu mogą pojawić się wybroczyny, zasinienia lub "malinki". Są to normalne reakcje skóry i szybko znikają.

 

Ceny:
brzuch, pośladki, uda, ramiona - 200 zł ( zabieg trwa około 1 godz)

brzuch - 100 zł ( zabieg trwa około 20 min)

ramiona - 50zł ( 15-20 min)

łydki - 50zł ( 15-20 min)

Zabiegi wykonuje się na twarz, szyję dekolt, okolicę oka, na powiekach- dosłownie, na opadające powieki- super efekt, górną część biustu. Efekty widoczne są niemal po 1-2 zabiegach. Zalecany odstęp między zabiegami to tydzień.

Ceny: 

twarz - 180 zł z maską algową

twarz, szyja, dekolt - 200zł z maską algową

górna część piersi - 100zł

oczy - 100zł