Gabinet Urody "Szafir"
ul. Pabianicka 1
97-400 Bełchatów

tel. +48 501 309 306
gabinet@szafir-uroda.pl

Zaproszenia
i karnety »

Ericson Laboratoire

 Z przyjemnością informujemy, że współpracujemy między innymi z firmą Ericson Laboratoire.

Pomysł współpracy zrodził się z myślą o Klientach "bardzo wymagających", ceniących sobie jakość ponad wszystko.

Praca na Ericsonie to niezwykła przyjemność :) 

Klientki doceniają natychmiastowe efekty, wspaniałe zapachy a także różnorodność zabiegów.

Zapraszamy Wszystkich, dla których zabieg kosmetyczny to nie tylko pielęgnacja, ale również relaks i wyciszenie.

MARKA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

ERICSON LABORATOIRE to francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. W samej Francji ERICSON LABORATOIRE oferowany jest w ponad 500 salonach kosmetycznych. Marka ERICSON LABORATOIRE reprezentowana jest na każdym niemal kontynencie globu w ponad 70 krajach.

 

Oferowane przez firmę produkty i zabiegi oparte są na innowacyjnych składnikach aktywnych, uzyskanych w nowoczesnych procesach ekstrakcji z substancji pochodzenia morskiego, fitobiologicznego (hormony roślinne) i biotechnologicznego. Dzięki innowacyjności rozwiązań popartej użyciem najwyższych dopuszczalnych stężeń unikalnych substancji aktywnych, zabiegi i produkty oferowane przez ERICSON LABORATOIRE należą do najskuteczniejszych na rynku i zapewniają natychmiastowo widoczne efekty.

KONCEPCJA MULTITERAPII

Jednym z głównych założeń marki jest koncepcja multiterapii, polegająca na komponowaniu kuracji z poszczególnych linii zabiegowych w celu zoptymalizowania efektów i pełnego wykorzystania potencjału Ericson Laboratoire. Umiejętne stosowanie się do założeń koncepcji daje gwarancje efektów porównywalnych z działaniami inwazyjnej medycyny estetycznej a nawet chirurgii plastycznej. Potencjał marki Ericson Laboratoire obrazuje kompleksowa oferta zawierająca 14 zabiegów na twarz i 8 na ciało.

Jednocześnie działanie każdego zabiegu z linii profesjonalnej może być uzupełniane kompleksową pielęgnacją domową.

Ponadto doskonałym uzupełnieniem bogatej oferty zabiegowej są suplementy diety i kapsułki wspierające kuracje gabinetowe. Ericson Laboratoire jako nowoczesna i dynamiczna marka dermokosmetyczna, co roku wprowadza do oferty min. 4 zabiegi na twarz i ciało.

GWARANCJA JAKOŚCI I SATYSFAKCJI

 

Stała współpraca z ośmioma laboratoriami naukowo-badawczymi i wykorzystywanie zaawansowanych biotechnologicznie składników aktywnych w zabiegach Ericson Laboratoire pozwala zaliczyć je do nurtu nieinwazyjnej medycyny estetycznej. W związku z tym w ofercie znajdziemy zabiegi będące alternatywą dla mezoterapii igłowej, ostrzykiwań toksyną botulinową, czy niechirurgicznej wersji liftingu. Efekty tych zabiegów potwierdzają wieloetapowe badania in vivo i in vitro, ale najlepszą rekomendacją jest satysfakcja klienta, którą Ericson Laboratoire gwarantuje.

 

 

GENETYCZNE ODMŁADZANIE KOMÓREK SKÓRY

Stymulacja 14 genów odpowiedzialnych za starzenie się skóry

ericson 

Zabieg GenX to cudowne połączenie efektów z relaksem i luksusem.

Linia ma piękny zapach, a konsystencja kosmetyków pozwala poczuć niebywały komfort.

Ma się wrażenie "otulenia" skóry.

Zabieg z czystym sumieniem polecany przed imprezami; "bankietowy" lub w serii dla wzmocnienia efektów.

 

Wiadomo, że miarę upływu czasu nasza skóra traci swój zdrowy wygląd, a zjawisko to nasila się wskutek starzenia. Proces może przebiegać w bardzo różny sposób - każdy z nas starzeje się inaczej.

W ramach najnowszych badań naukowych wykazano, że nasze geny odgrywają niezwykle istotną rolę w zakresie zachowania skóry. Ochrona kapitału genetycznego zapisanego w genach komórek naszej skóry jest więc niezwykle ważna. W związku z powyższym, proponujemy obecnie oryginalną, bardzo skuteczną metodę ochrony najważniejszych funkcji życiowych naszej skóry. W przypadku kobiet proces starzenia się skóry polega między innymi na „uśpieniu” genów odpowiedzialnych za kodowanie przebiegu syntezy strukturalnych cząsteczek skóry, którymi są elastyna, kolagen i kwas hialuronowy. Matryca komórkowa ulega rozpadowi, a skóra traci swoją jędrność, przez co twarz się starzeje. 

Innowacja polega na stymulowaniu potencjału genetycznego i pobudzeniu funkcji komórek skóry.

Starzenie się skóry charakteryzuje się m.in. „uśpieniem” genów odpowiedzialnych za syntezę cząsteczek strukturalnych skóry właściwej: elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego. Macierz pozakomórkowa ulega zniszczeniu i skóra traci jędrność, pojawiają się zmarszczki mimiczne.

W zabiegu Genxskin wykorzystano ogromny potencjał energetyczny innowacyjnego składnika o dużej mocy, który pozwoli reaktywować 14 genów biorących udział w funkcjonowaniu macierzy pozakomórkowej. Efekt to działanie anty-aging widoczne już po 14 dniach.

MATRIGENICS 14G, efekt ostatnich badań w biotechnologii to składnik aktywny pozyskiwany z brunatnej makroalgi Undaria pinnatifida (undaria pierzasta). 
Wyniki badań wskazały na zdolność składnika MATRIGENICS do reaktywowania genów odpowiedzialnych za syntezę i organizację trzech głównych elementów macierzy pozakomórkowej: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

MATIGENICS 14G oddziałuje bezpośrednio w sercu komórki, reaktywując uśpione geny: 
• związane z syntezą, dojrzewaniem i organizacją włókien kolagenu i elastyny 
• związane z syntezą kwasu hialuronowego.

 

W produktach pielęgnacyjnych GENXSKIN wykorzystany został pełny potencjał energetyczny innowacyjnego czynnika aktywnego, umożliwiającego reaktywację działania 14 genów uczestniczących w kształtowaniu matrycy komórkowej, dzięki którym efekt stosowania produktu jest widoczny już po upływie 14 dni. 
 

Zabieg należy wykonywać 1 raz w tygodniu/ 4 razy

Czas trwania- 75 min.

Koszt zabiegu:330 zł

 

 ZABIEG- HYDRA CLINIC

Koncentrat innowacji

DZIAŁAJĄCY NA NATURALNE MECHANIZMY NAWILŻENIA SKÓRY

ericson

Hydra Clinic Ericson Laboratoire to intensywny zabieg o działaniu hydro-odżywczym. Stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry, wzmacnia i chroni płaszcz lipidowy, poprawia elastyczność, działa również przeciwzmarszczkowo dając efekt „nowej skóry”.

Intensywność i skuteczność działania zabiegu Hydra Clinic oparta jest na działaniu czterech zaawansowanych biotechnologicznie składników aktywnych.


W zabiegu Hydra Clinic wykorzystano biomymetyczny i biokompatybilny polimer LIPIDIUR , używany do tej pory w chirurgii, okulistyce czy w medycynie OTC.
LIPIDIUR to inteligentne hydrolipidy doskonale imitujące działanie NMF, wzmacniając jednocześnie barierę tkankową. Ich inteligencja polega na podwójnym działaniu FLIP-FLOP czyli nawilżaniu wewnątrz i na zewnątrz naskórka .Ze względu na strukturę 3D LIPIDURE posiada wyjątkową zdolność do optymalizacji poziomu nawilżenia skóry.

Kolejna innowacja to AQUAFILINA – oligosacharydy wygenerowane z bratka polnego, które mają zdolność oddziaływania na aquaporyny 3. Są to proteiny zlokalizowane w membranach keratynocytów, odpowiedzialne za cyrkulację wody między naskórkiem a skórą właściwą .( Peter Agre – amerykański biolog, za odkrycie aquaporyn uhonorowany został w 2003r nagrodą Nobla). AQUAFILINA stymuluje syntezę AQP 3 , regulując proces przeznaskórkowej utraty wody i chroni cząsteczki kwasu hialuronowego. Jej działanie polega na głębokim nawilżeniu, poprawie elastyczności skóry i efekcie przeciwzmarszczkowym.

BIO SKIN REPAIR – biotechnologiczny składnik aktywny bazujący na wyciągu z bawełny, funkcjonuje w zabiegu jako samoregulujący fitokompleks odbudowujący zniszczenia spowodowane zdehydrowaniem i suchością skóry. Składnik ten wzmacnia syntezę podstawowych protein biorących udział w różnicowaniu naskórka , które przyczyniają się do poprawy funkcjonowania bariery skórnej scalając mikro-strukturę warstwy rogowej . Krótko mówiąc BIO SKIN REPAIR wzmacnia naturalną regenerację naskórka dając efekt świeżej , gładkiej i promiennej skóry.

PHYTO MARINE MICROPATCH kolejny biotechnologiczny kompleks będący połączeniem polisacharydów akacji i alg – które dzięki dużej masie cząsteczkowej tworzą film ochronny na powierzchni skóry oraz seryny – głównego aminokwasu, który odgrywa znaczącą rolę w głębokim nawilżaniu ,regulując poziom wody w skórze.

PHYTO MARINE MICROPATCH posiada zdolności filmogenne dzięki czemu:
-pomaga utrzymać równowagę nawilżenia skóry przez ograniczenie TEWL
( przeznaskórkowa utrata wody) z górnych warstw skóry
-działa jako medium dla penetracji seryny głównego aminokwasu NMF.
 

  

Hydra Clinic - pielęgnacja w domu

ericson

E794 MLECZKO OCZYSZCZAJĄCE
Łagodnie oczyszcza suchą skórę, Chroniąc jej płaszcz ochronny. Usuwa dyskomfort i napięcie skóry.

E795 TONIK NAWILŻAJĄCY
Uzupełnia demakijaż. Oczyszcza, łagodzi, odświeża suchą skórę, przygotowując ją do zastosowania produktów zabiegowych.

E796. SERUM NAWILŻAJĄCE
Rezerwuar wody, natychmiast uzupełnia braki wody w skórze.

E797. SERUM NAPRAWCZE
Naprawia i przywraca komfort skórze suchej lub podrażnionej czynnikami zewnętrznymi.

E798 SERUM Z AQUAFILINĄ
Preparat o silnym działaniu nawilżającym.

E799 KREM NAPRAWCZY
Uzupełnia niedobory lipidowe w skórze suchej lub podrażnionej czynnikami zewnętrznymi.

E800 KREM NAWILŻAJĄCY
 Uzupełnia niedobory wody, tworząc Swoisty opatrunek, który zapewnia
idealny poziom nawilżenia w ciągu całego dnia.

E801. FLUID NAWILŻAJĄCY Z AQUAFILINĄ
Aktywny fluid nawilżający. Zapewnia skórze świeżość i nawilżenie. Łatwo wnika w skórę.

E802 KREM NAPRAWCZY NA NOC
Naprawia i regeneruje skórę w czasie snu. Idealny w przypadku suchości skóry, opatrunek odżywczy.

E803. POMADKA HIALURONOWA
Hyaluronic 101 – rewolucyjne działanie imitujące ostrzykiwania kwasem hialuronowym. Dzięki
zawartości składnika aktywnego Voluilip pomadka stymuluje produkcję kwasu hialuronowego, zwiekszajac ją o 101%.

 

 

Zabieg należy wykonywać 1 raz w tygodniu/ 4- 6 razy

Czas trwania- 75 min.

Koszt zabiegu: 220 zł

ZABIEG FEMINITY

 

Zabieg zapobiegawczy anti-aging

OCHRONA URODY I KOBIECOŚCI

Zabieg dedykowany kobietom między 25-45 rokiem życia, które odczuwają dyskomfort na skórze z powodu wrażliwośći, słabego nawilżenia na podłożu hormonalnym. 

Feminity, efekt badań naukowców w dziedzinie hormonokosmetyki i biologii komórkowej, to ostatnie wyzwanie laboratoriów. Nowa linia jest zainspirowana naturalnymi cyklami miesięcznymi, którym podporządkowane jest ciało kobiety. 
Skóra jest organem hormonozależnym, który odczuwa zmiany poziomu hormonów i z czasem staje się coraz wrażliwsza, 
reagując odwodnieniem, zwiotczeniem, utratą gęstości, pojawieniem się zmarszczek. Niestety zdolność skóry 
do samoregeneracji z czasem słabnie, komórki macierzyste są mniej aktywne i w efekcie skóra wcześniej się starzeje.

Zabieg Feminity chroni młodość i urodę dzięki dwóm rodzajom działania, które mają na celu uzupełnić zaburzenia podstawowych mechanizmów, będących źródłem życia:
przywraca równowagę hormonalną skóry,
chroni komórki macierzyste, poprzez aktywowanie podstawowych dla ich życia protein.

To pierwszy zabieg zapobiegawczy anti-aging. Jest opracowany z myślą o kobietach między 25. i 45. rokiem życia, których skóra jest narażona na odwodnienie spowodowane cyklicznymi zmianami hormonalnymi.
 

 

Feminity - pielęgnacja w domu

 

E762 KREM ODŻYWCZY Z FITOHORMONAMI
Emulsja o lekkiej konsystencji, uzupełnia niedostatki hormonalne
i chroni komórki macierzyste skóry. Dzięki aktywnym składnikom,
krem odżywia, rewitalizuje i przywraca komfort suchej skórze.

E763 MASKA REVIVISCENT
Dzięki zawartości ekstraktu z rośliny pustynnej
i jej niezwykłych zdolności adaptacyjnych,
maska doskonale nawilża i ujędrnia skórę, która
lepiej broni się przed oznakami starzenia.

E765 HORMO-SKIN PROGRAM
28-dniowa kuracja fitohormonalna dla skóry. Innowacyjna
propozycja kuracji w postaci 28 kapsułek, pakowanych po
7 sztuk, na każdy tydzień cyklu miesięcznego.
Bardzo skutecznie eliminuje z powierzchni skóry niepożądane
efekty wahań hormonalnych. Dawka przeznaczona do stosowania
w pierwszym tygodniu cyklu ma działanie przeciwzapalne, sebo-
regulujące, łagodzące. Drugi tydzień kuracji to uzupełnianie
braków w nawilżeniu skóry, trzeci tydzień – rewitalizacja,
odżywianie, czwarty – uzupełnianie wahań estrogenowych w skórze
i usuwanie wszelkich objawów, związanych z tymi wahaniami.

E764 SERUM Z SURVIVINĄ
Serum naprawcze na twarz i szyję. Chroni komórki macierzyste,
zwiększa długość życia komórek i tkanek ma właściwości rewitalizujące.

E760 PIANKA DO DEMAKIJAŻU Z FITOHORMONAMI
Lekki kremowy mus, dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę, nie
wysuszając jej. Zawiera fitohormony, składniki oczyszczające
i łagodzące.

E761 KREM NAWILŻAJĄCY Z FITOHORMONAMI
Emulsja o lekkiej konsystencji, uzupełnia niedostatki
hormonalne naskórka i chroni komórki macierzyste
skóry. Silnie nawadniająca receptura napełnia komórki wodą
i utrzymuje optymalne nawilżenie skóry przez 24 godziny.

 

Zabieg należy wykonywać 1 raz w tygodniu/ 6 razy

Czas trwania- 75 min.

Koszt zabiegu:220 zł

 

ZABIEG ENERGY LIFT

silny, niechirurgiczny lifting o działaniu odbudowującym

MODELOWANIE OWALU TWARZY, WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK, ODBUDOWA KOMÓRKOWA

ericson

WZMOCNIENIE DZIAŁANIA CZYNNIKÓW WZROSTU SKÓRY (FGF)

Odmłodzić skórę o 10 lat w ciągu zaledwie 42 dni! Któż z nas nie marzył o tym, aby cofnąć czas i odzyskać młodość? To również jeden z podstawowych tematów badań prowadzonych na czynnikach wzrostu, które można już identyfikować i stymulować. Zainteresowaliśmysię szczególnie jednym z nich, FGF-2 (Fibroblast Growth Factor), ponieważ jest to czynnik wzrostu, który odgrywa ważną rolę w procesach zachodzących w obrębie skóry: rozmnażaniu komórek, gojeniu, produkcji kolagenu.

ZABIEG LIFTINGUJACO-WYSZCZUPLAJACY, KTÓRY POZWALA WYMODELOWAĆ OWAL TWARZY

Powodów, dla których twarz staje się z wiekiem zbyt okrągła, jest wiele: nadmierna waga, zmęczenie, ciąża, zmiany hormonalne lub skłonności osobnicze. Pod skórą miejscowo odkłada się tłuszcz, który powoli przemieszcza się w dół twarzy. Nasz zabieg oddziałuje na dwa podstawowe problemy: ma działanie drenujące i wyszczuplające (policzki, „druga broda”) oraz ujędrnia skórę, w widoczny sposób modelując owal twarzy.

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE

Opracowanie innowacyjnego, silnie działającego składnika aktywnego o nazwie Linefactor pozwala chronić FGF-2 i pobudzać procesy syntezy zachodzące w skórze. Efektem jest zwiększenie regeneracji tkanek, a tym samym poprawa jakości skóry, redukcja zmarszczek, przywrócenie elastyczności. Badania kliniczne i testy realizowane na dwóch grupach kobiet w wieku 40–50 lat oraz 50–60 lat wskazują, że w ciągu zaledwie 42 dni skóra odzyskuje gęstość właściwą dla skóry o 10 lat młodszej.
Koralina to czynnik aktywny, który pobudza lipolizę tłuszczów podskórnych, usprawniając ich usuwanie. Ma też właściwości odbudowujące i ujędrniające poprzez oddziaływanie na włókna kolagenu. Poprawie ulega elastyczność i sprężystość skóry.
 

 

  

Energy Lift - pielęgnacja w domu

ericson

E559 MLECZKO DO DEMAKIJAŻU VITALITE
Łagodnie, ale dokładnie oczyszcza skórę pozbawioną jędrności, zabezpiecza film ochronny skóry, usuwa zmęczenie tkanek i stymuluje skórę.
Opakowanie: 250 ml.

E560 TONIK DO DEMAKIJAŻU VITALITE
Uzupełnia demakijaż, oczyszcza i odświeża skórę pozbawioną jędrności, przygotowuje ją do zastosowania kolejnych produktów.
Opakowanie: 250 ml.

E553 KREM SUPER-LIFTING
Krem rewitalizujący natychmiast napina skórę, modeluje owal twarzy i wygładza jej kontury. Zawiera m.in. linefactor, który stymuluje syntezę włókien kolagenu i elastyny.
Opakowanie: 50 ml.

E554 KREM ACTIVE-REPAIR
Krem regenerujący i naprawczy, zwiększa zdolności obronne skóry, formuła wzbogacona olejem z pestek granatu ma właściwości łagodzące, nawilżające, ochronne i przeciwstarzeniowe.
Opakowanie: 50 ml.

E555 KREM MULTI-RECHARGE
Krem odżywczy, regenerujący, naprawczy i przeciwzmarszczkowy przywraca energię zmęczonej skórze. Zawiera m.in. olejek z róży o działaniu przeciwrodnikowym, regenerującymi gojącym.
Opakowanie: 50 ml.

E556 MASKA INSTANT-BEAUTY
Maska oczyszczająca i rewitalizująca nadaje skórze blask,relaksuje ją, kwas hialuronowy wygładza zmarszczki.
Opakowanie: 50 ml.

E557 SERUM MORPHO-SLIM
Preparat pozwala zredukować powstawanie komórek tłuszczowych i usprawnia syntezę kolagenu,  stymuluje firbroblasty, ujędrnia zwiotczałą skórę.
Opakowanie: 30 ml.

E558 SERUM MORPHO-FILL
Serum wypełnia zagłębienia w skórze i zmarszczki. Kwas hialuronowy wygładza skórę.
Opakowanie: 30 ml.

 

Zabieg należy wykonywać 1 raz w tygodniu/ 4 razy

Czas trwania- 75 min.

Koszt zabiegu:300 zł

 

ZABIEG BIOPTIC

 

 

Pielęgnacja skóry wokół oczu

Walka z defektami okolic oczu: zmarszczki, zasinienia, obrzęki.

 

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji okolic oczu. Usuwa oznaki zmęczenia, zasinienia i obrzęki oraz przeciwdziała ich ponownemu powstawaniu. Ma działanie drenujące, przeciwzapalne, usprawnia krążenie krwi w naczyniach i zagęszcza skórę.

Działa również przeciwzmarszczkowo i liftingująco.

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i bez wątpienia najbardziej wrażliwa na całej powierzchni twarzy. Skóra w tej okolicy jest zdecydowanie bardziej delikatna: naskórek ma tu około 0,04 mm grubości (w innych miejscach 1 mm), skóra właściwa ma 0,5 mm grubości (w innych miejscach ciała od 1 do 4 mm).

Wrażliwość okolicy oka powoduje, że jest to obszar, który wcześniej dotykają efekty starzenia, takie jak: zmarszczki, opuchlizna i cienie. Obszar ten narażony jest na różnego rodzaju agresywne czynniki, a wśród nich: kosmetyki do makijażu, intensywne światło (sklepy, praca przy komputerze). Co więcej, oko bardzo szybko reaguje na zmęczenie, co bardzo szybko uwidacznia się na otaczającej je skórze – pojawiają się cienie i opuchlizna. Z uwagi na to nasze laboratoria postanowiły szczególny nacisk położyć na pielęgnację tego obszaru, by jak najlepiej pokonać zaistniałe problemy.

 

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE REDULITE

Redulite to składnik roślinny, który przeciwdziała zatrzymywaniu wody poprzez lepszy drenaż.

MIKROKOLAGEN Powstały w wyniku biosyntezy naturalnego kolagenu. Z uwagi na mikroskopijną wielkość molekuł kolagenu są one łatwo przyswajalne przez skórę i łatwiej docierają do wspieranych przez nie fibroblastów.

SILOX GT Pozwala przywrócić jędrność i odpowiednią barwę zmęczonej skórze. Wysoka zawartość bioflawonoidów pozwala na zahamowanie działania anionowych nadtlenków częściowo odpowiedzialnych za utlenianie skóry i niektóre czynniki zapalne.

VEGESERYL Vegeseryl to proteina roślinna bogata w albuminy i globuliny. Efekty jej działania na skórę są różnorakie – wzmocnienie, ujędrnienie, zwalczanie bruzdek, zwiększenie jej gibkości, nawilżenie i ogólna regeneracja.

 

Zabieg należy wykonywać 1 raz w tygodniu/ 4 razy

Czas trwania- 35 min.

Koszt zabiegu: 180 zł

Pielęgnacja w domu ericson

E16 DWUFAZOWY PREPARAT DO DEMAKIJAŻU Stworzony specjalnie do wrażliwych okolic oka, usuwa makijaż nie powodując podrażnień. Zawiera wodę różaną i delikatne składniki oczyszczające dzięki czemu zostaje zachowane właściwe pH (ok. 7,4).

E21 SKONCENTROWANY FLUID NAPRAWCZY Emulsja ma właściwości łagodzące, przeciwzmarszczkowe i naprawcze – likwiduje cienie i opuchliznę pod oczami. Dogłębnie regeneruje skórę wokół oczu i przywraca jej delikatność.

E229 LIFTING Z MIKROKOLAGENEM Żel liftingujący o natychmiastowym działaniu, stanowi świetny podkład pod makijaż. Mikrokolagen jest w stanie wypełnić zmarszczki i natychmiast wygładzić skórę. Likwiduje oznaki zmęczenia i przywraca spojrzeniu blask i świeżość. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

E230 TONIK ŁAGODZĄCY Powinien być stosowany wraz z kompresami w momencie, gdy widać oznaki przekrwienia i zmęczenia oczu. Uczucie ulgi przyjdzie natychmiastowo, a skóra będzie promieniejąco wyglądać. Warto zwrócić uwagę na właściwości antyseptyczne i pobudzające chabru oraz właściwości przeciwutleniające wyciągu z liczi chińskiego. Tonik jest bogaty w witaminy A i B, potas, wapń, glukozę i fruktozę.

E231 MASKA NA OPUCHLIZNĘ Opuchlizna wokół oczu jest związana z zatrzymaniem wody i tłuszczów. Dzięki zawartości fitokompleksu redulit następuje znaczna poprawa mikrocyrkulacji. Dla uzyskania trwałych efektów zaleca się codzienne stosowanie (rano lub wieczorem).

E232 FITOKAPSUŁKI REGENERUJĄCE NA ZMĘCZONE OCZY Pomagają oczom w walce z codziennym zmęczeniem. Jedna kapsułka wystarczy by odżywić skórę i zwalczyć nieprzyjemne bruzdki i zmarszczki mimiczne.

E354 PŁYN PRZECIW CIENIOM WOKÓŁ OCZU Poprawia mikrocyrkulację i hamuje wydzielanie pigmentu odpowiedzialnego za cienie powstające wokół oczu. Działa przeciw zapaleniom i łagodzi ból związany z przekrwieniem oczu.

E815 ZIMNE OKŁADY Z KOSTKAMI LODU Kostki lodu przynoszą ulgę zmęczonym oczom i łagodzą napięcie skóry wokół oczu, redukują ilość bruzdek oraz zmniejszają cienie wokół oczu. Dzięki nim oczy odzyskują naturalny blask podobny do tego jaki osiąga się po długim, relaksującym śnie.

E816 MASKA CHŁODZĄCA Łagodzi napięcia i przynosi ulgę zmęczonym oczom dzięki poprawie mikrocyrkulacji. Maska to świetne rozwiązanie na opuchnięte oczy o poranku lub wieczorem, przed ważnym spotkaniem.

E860 KOMPRESY POD OCZY Zmniejszają oznaki zmęczenia i utrzymują blask oraz młody wygląd oczu. Bogate w składniki drenujące, usuwające przekrwienia, wzmacniające naczynia nawilżające i przeciwstarzeniowe. Kompresy redukują cienie, wypełniają zmarszczki i chronią skórę wokół oczu przed przedwczesnym starzeniem.

ENZYMACID

 

Skuteczna metoda eksfoliacji

Alternatywa dla pilingu medycznego.

 

 

Kosmetologia ma coraz więcej wspólnego z dermatologią, proponuje zabiegi zainspirowane medycyną estetyczną. Przyspieszona eksfoliacja i piling to część metod stosowanych przez dermatologów oraz gabinety medycyny estetycznej w celu poprawiania niedoskonałości skóry i pobudzenia procesu odnowy komórkowej.

Francuska marka Ericson Laboratoire proponuje niezwykle skuteczną metodę eksfoliacji - Enzymacid, zainspirowaną nowoczesnymi metodami z dziedziny medycyny estetycznej oraz która łączy 5 rodzajów innowacji dermokosmetycznych high tech, o podwójna mikrodermabrazja: kryształki aluminium i glukonian żelaza.

o alfa-hydroksykwasy o wysokim stężeniu (wykorzystanie 70-procentowego kwasu

o stabilizowane enzymy

o kapsułki typu PLGA

o witamina C stabilizowana glukozą: typ AA2G.

Nowoczesny piling o wielorakim działaniu pozwala znacznie poprawić stan skóry. Poprzez działanie mechaniczne natychmiastowo usuwa martwe komórki. Widoczne wygładzenie i rozświetlenie cery to efekt działania chemicznego. Działanie biologiczne długotrwale pobudza proces odnowy tkanek. Podczas zabiegu mamy do czynienia także z działaniem rewitalizującym komórki skóry oraz z działaniem rozjaśniającym.

Naskórek stanowi zewnętrzną strukturę skóry i pełni funkcję ochronną. Jednak to, co widzimy, czyli warstwa rogowa, jest tylko małą częścią wielowarstwowej struktury. Do tej warstwy komórki wędrują podczas procesu keratynizacji (trwającego 4-6 tygodni). Proces odnowy naskórka wynika zatem z równowagi między utratą powierzchniowych komórek (kornecytów) i przybywaniem nowych komórek naskórka w procesie różnicowania.

Zabieg Enzimacid to rozwiązanie dla wielu problemów skóry:

o cera ziemista

o przebarwienia

o zbyt gruby naskórek

o blizny

o zmęczona skóra

o skóra osób palących

o nadmierna pigmentacja

o powierzchniowe krosty

o powierzchniowe zmarszczki.

Regularnie wykonywanie zabiegu w widoczny sposób poprawi stan skóry, usuwając wszelkie niedoskonałości z jej powierzchni. Skuteczność zabiegu gwarantuje doskonałe efekty nawet w trudnych i złożonych przypadkach. Intensywność działania Enzymacid sprawdzi się również jednorazowo, doskonale wygładzając skórę i przygotowując ją do wszelkich kuracji pielęgnacyjnych.

Enzymacid może jednocześnie uzupełniać działanie inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Polecamy ten zabieg również po lecie, przed masażami lub jako przygotowanie skóry do imprez okolicznościowych.

Zabieg należy wykonywać 1 raz w tygodniu/ 4 razy

Czas trwania- 45 min.

Koszt zabiegu:240 zł

 

Pielęgnacja w domu

 

E921 Peeling do ciała
Piling łączący kryształki tlenku aluminium z pochodnymi kwasów owocowych: kwasu glikolowego, salicylowego i mlekowego. Zapewnia wygładzenie skóry. Wzbogacony czynnikiem rozjaśniającym, pozwala zmniejszyć przebarwienia.

E922 Balsam do ciała
Balsam do ciała opracowany na bazie kwasów glikolowego, salicylowego i mlekowego. Ma działanie złuszczające, usuwa martwe komórki i zmniejsza przebarwienia.

 

MORPHO BUST

Kuracja dla biustu

UJĘDRNIANIE BIUSTU, EFEKT VOLUME (MIEJSCOWE ZAGĘSZCZANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ).

ericson

ERICSON LABORATOIRE oferuje obecnie kompletną linię produktów oraz profesjonalne zabiegi Morpho Bust, które swą skutecznością i innowacyjnością zaspokoją wciąż wzrastające zapotrzebowanie na bardziej kształtne piersi, jednocześnie zachowując pełen respekt dla naturalnej fizjologii gruczołu sutkowego.

Morpho Bust to kompletna kuracja rewitalizująca dla skóry dekoltu i biustu, koncentrująca działania na rozmiarze piersi oraz zwalczaniu rozstępów, a także wzmacnianiu naczyń włosowatych, dającym efekt lepszego wsparcia dla biustu. Zabieg Morpho Bust jest wyjątkowy, ponieważ działa na ROZMIAR biustu.

Wysoka efektywność formuły preparatu wynika z zastosowania oryginalnie wyselekcjonowanych składników o najwyższej skuteczności działania. Dla osiągnięcia efektu nadania nowego kształtu piersiom możliwe jest teraz pobudzanie produkcji tłuszczu, badane metodami in situ (w głównym składniku gruczołu sutkowego). By osiągnąć ten efekt, należy połączyć działanie trzech mechanizmów mających na celu zwiększenie gęstości tkanki tłuszczowej.

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE

VOLUFILINE – AKTYWNE KSZTAŁTOWANIE PIERSI 


VOLUFILINE pobudza inkorporację lipidów poprzez aktywizację łańcucha syntezy glukozy, wspomagając w ten sposób tworzenie pęcherzyków lipidowych przez  adipofilinę (proteinę, która stymuluje geny regulujące adipogenezę) oraz wzmacnia zagnieżdżanie się tkanki tłuszczowej wewnątrz macierzy pozakomórkowej. 

DERMOCHLORELLA to wyciąg z zielonej mikroalgi, bogaty w aminokwasy i oligopeptydy – nowe podejście do rozwiązania problemu rozstępów.

DERMOCHORELLA efektywnie pobudza produkcję kolagenu I i III poprzez stymulację genów fibroblastów.

FIRMIDERM to oryginalny, opatentowany składnik aktywny, będący połączeniem współdziałających substancji pochodzenia roślinnego. Został opracowany specjalnie, by dawać efekt wzmocnienia i ujędrnienia.

  

Zabieg należy wykonywać 1-2 raz w tygodniu/ 6-8razy

Czas trwania-60 min.

Koszt zabiegu:220 zł

Morpho Bust - pielęgnacja w domu

ericson

E603 SERUM LIFTINGUJĄCE
Ujędrnia i wzmacnia piersi, odbudowuje tkanki, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny. Usuwa  niedoskonałości skóry, ułatwia redukcję rozstępów i chroni naczynia krwionośne, hamując niszczenie włośniczek (naczyń włosowatych).
Opakowanie: 6 ampułek x 3 ml.

E604 KREM MORPHO BUST VOLUME
Krem zapewnia piękny dekolt dzięki potrójnemu działaniu. Miejscowo zagęszcza tkankę tłuszczową poprzez produkcję większej liczby komórek tłuszczowych, stymulację produkcji lipidów i ich zwiększone   magazynowanie. 
Opakowanie: 100 ml.


CELLULIT VIB

Ultradźwiękowa rewolucja

SKUTECZNOŚĆ W WYSZCZUPLANIU

ericson

Najnowsza propozycja Ericson Laboratoire to innowacyjne rozwiązanie wykorzystywane w celu precyzyjnego modelowania sylwetki, poprzez imitację działania ultradźwieków.
Ultradźwięki reorganizują tkankę tłuszczową, umożliwiając lepsze krążenie krwi i limfy, zmniejszenie rozmiarów adipocytów, uelastycznienie tkanki łącznej i uwolnienie adipocytów.

Cellulit VIB to ultradźwiękowa rewolucja , skuteczność w wyszczuplaniu i trójkierunkowe działanie:
1) rozbicie komórek tłuszczowych 
2) spalanie uwolnionych kwasów tłuszczowych
3) drenaż toksyn.

Efekt ultradźwiękowy  w zabiegu Cellulit VIB uzyskujemy dzięki zastosowaniu głównego składnika aktywnego o nazwie PHYTOSONIC. To złożony kompleks roślinny który selektywnie rozbija przerośnięte adipocyty, nie niszcząc ich (rozbijanie adipocytów  zachodzi zarówno w stadium preadpipocytu, jak dojrzałego adipocytu).
Phytosonic stymuluje również określony rodzaj proteaz, prowadząc do remodelowania tkanek
oraz bierze udział w modelowaniu tkanki tłuszczowej, poprzez wywieranie działania podobnego do działania ultradźwięków.

Działanie wyszczuplające Cellulit VIB jest wzmacniane przez kompleks  Lipocare o działaniu lipolitycznym i drenującym, odpowiedzialny za spalanie tłuszczów.
 Kompletny zabieg wyszczuplający CELLULIT’ VIB dzięki swojej innowacyjności daje doskonale efekty wyszczuplające, modelujące i antycellulitowe. Jest również zalecany w celu zwiększenia i przedłużenia efektów zabiegów z wykorzystaniem ultradźwięków.
 

 

Zabieg należy wykonywać 1-2 razy w tygodniu/ 6 razy

Czas trwania-75 min.

Koszt zabiegu:240 zł