Gabinet Urody "Szafir"
ul. Pabianicka 1
97-400 Bełchatów

tel. +48 501 309 306
gabinet@szafir-uroda.pl

Zaproszenia
i karnety »

Dermokosmetyki

Skuteczne Kosmeceutyki

Z wielką przyjemnością informujemy wszystkich naszych Klientów oraz Przyszłych Klientów, że od ponad roku już współpracujemy jako jedyny gabinet w Bełchatowie z marką Image.

Poniższe opisy mają charakter raczej zapoznawczy z możliwościami zabiegów. Zapraszamy na bezpłatną konsultację, aby jak najlepiej dobrać odpowiedni Dla Ciebie zabieg.

IMAGE Skincare już w Polsce!
Skuteczne Kosmeceutyki i unikalne peelingi chemiczne z U.S.A.

Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Założeniem twórców marki IMAGE było stworzenie silnych preparatów docierających do głębszych warstw naskórka, dlatego naszym Klientom oferujemy pełną kurację (zabiegi + preparaty do stosowania w domu). IMAGE Skincare to amerykańska marka stworzona przez ludzi z pasją. Twórcami marki są Pani Janna Ronert i jej mąż doktor Marc Ronert. Laboratorium IMAGE Skincare znajduje się w Palm Beach na Florydzie.
Marka IMAGE Skincare znajduje się w czołówce amerykańskiej listy najbardziej skutecznych preparatów z grupy Kosmeceutyków. Podstawowym zadaniem preparatów tej marki jest spłycenie zmarszczek, naprawianie uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oraz stymulacja procesów odnowy naskórka.
Preparaty IMAGE Skincare pozbawione są: parabenów, silikonów, barwników, dodatkowych zapachów. IMAGE Skincare to szeroka oferta produktów: preparaty profesjonalne do wykonywania zabiegów w gabinetach kosmetycznych (peelingi chemiczne i zasługujące na szczególną uwagę preparaty kondycjonujące) oraz produkty do sprzedaży detalicznej. O skuteczności tych preparatów przekonały się już Nasze Klientki, które chętnie dokupują kolejne kosmetyki tej marki i polecają je najbliższym - Dziękujemy

W ofercie:
1. Peelingi chemiczne o pH: 2,0 i 1,0 oraz stężeniach od 15% po 70% - 15% - owocowo-organiczny
- 20% - salicylowy, salicylowo-glikolowy
- 30% - owocowy z Witaminą C i enzymami roślinnymi 
- 40% - glikolowy z retinolem
- 50% - mlekowo-kojowy - 60% - mlekowy-salicylowy-rezorcyna-retinol-witamina C
-komórki macierzyste z jabłoni
pH 1: 70% glikolowy z retinolem oraz 12% TCA.

2. Preparaty kondycjonujące o stężeniu 25%:
- Witamina C
- Kwas hialuronowy
- Kwas kojowy
- Retinol
- Ubichinon (Koenzym Q10)

Peelingi chemiczne proponowane przez Image Skin Care to unikalne połączenie substancji aktywnych ze składnikami chroniącymi skórę i pobudzającymi jej naturalną regenerację (Aloes, Polipeptydy, Mącznica lekarska, Vitamina C, Zielona herbata, Wyciąg z grzybów, Tawuła). Zachwycają zapachami i konsystencjami żelu, bardzo praktyczne i dające pełną kontrolę nad ilością aplikowanego peelingu i miejscem aplikacji. Dodatkowym atutem takich konsystencji jest możliwość aplikacji 2-3 różnych peelingów podczas jednego zabiegu z uwzględnieniem różnych potrzeb różnych miejsc twarzy - taka możliwość zwiększa atrakcyjność zabiegu dla Klientki. Preparaty kondycjonujące to doskonale uzupełnienie peelingów. Wykorzystuje się je podczas zabiegów w celu uzyskania efektu synergii czyli wzajemnego uzupełniania się substancji aktywnych co wpływa na skuteczność - efekt zabiegu.

Na szczególną uwagę wśród peelingów chemicznych oferowanych przez Image Skincare zasługuje najdelikatniejszy peeling owocowy 15% -Organic Passion- o przepysznym zapachu i nietypowym składzie: składniki złuszczające: Papaja, Ananas, Dynia oraz składniki chroniące i regenerujące: Aloes, Polipeptydy, Kwas hialuronowy, Zielona herbata, Ubichinon, Mango. Peeling ten stosuje się do odświeżenia naskórka, zalecany jest dla skór wrażliwych, zestresowanych, poszarzałych, a nawet dla kobiet w ciąży. Stanowi doskonały wstęp do innych peelingów marki Image. Hitem wśród peelingów Image Skincare i zarazem wizytówką marki (zabieg firmowy) jest peeling z 30% Witaminą C i enzymami roślinnymi. Peeling 30% Witamina C polecany jest dla odwodnionych, przesuszonych, poszarzałych skór, a także dla osób z trądzikiem różowatym (doskonale wycisza stany zapalne).
Image oferuje także peelingi do zabiegów trądzikowych: 20% Kwas salicylowy zalecany przy trądziku młodzieżowym, z licznymi miejscami zapalnymi oraz 20% Glikol z salicylem dla osób z trądzikiem grudkowatym oraz przy trądziku w wieku dojrzałym. Peeling zawierający 40% glikol z retinolem zalecane są osobom, których skóra traci elastyczność, jest niejednorodna, pojawiły się na niej zmarszczki i przebarwienia. Peeling 40% wykorzystywany jest także podczas unikalnego zabiegu antycellulitowego i pojędrniajacego na ciało oraz przy zabiegu odmładzającym dłonie.

Na przebarwienia i plamy pigmentacyjne marka Image poleca 50% peeling mlekowo -kojowy, który skutecznie rozjaśnia przebarwienia (o szerokim podłożu). Przy aplikacje do 3 min. peeling ten także doskonale odświeża naskórek (bez efektu złuszczania), dodaje blasku skórze i sprawia, że twarz promieniej naturalnym zdrowiem. Marka Image Skincare proponuje także zastosowanie tego peelingu w zabiegu wybielającym dłonie.

Nowością marki jest peeling 60%
z kwasem mlekowym, salicylowym, rezorcyną, retinolem, witaminą C oraz komórkami macierzystymi z jabłoni. Zawarte w roztworze składniki usuwają zmiany hiperkeratotyczne oraz wykazują działanie złuszczające. Połączenie rezorcyny z kwasem salicylowym i kwasem mlekowym obniża jej toksyczność, a jednocześnie zwiększa właściwości keratolityczne. Zawarty w peelingu retinol wspomaga inne składniki (efekt synergii) w oddziaływaniu na zmiany pigmentacyjne, leczenie trądziku i regulację funkcji życiowych naskórka (naturalne złuszczanie). 60% peeling to także działanie mające na celu odmłodzenie skóry. Preparat zapewnia bowiem głęboką ochronę antyoksydacyjną dzięki witamina C uzupełnianej o komórki macierzyste z jabłoni, które pobudzają także do szybszej odnowy czyli namnarzania się komórki macierzyste (rozrodcze) skóry. 60% peeling wskazany jest również jako kuracja na plecy.

Preparaty wspomagające działanie zabiegów do użytku domowego to:
VITAL C- Dla skór wrażliwych, przesuszonych, , ze skłonnością do trądziku 
różowatego (stężenia witamin od 12 % po 20%)
AGELESS -Dla skór dojrzałych (stężenia kwasów od 12% po 20%), w tym produkt z 
kwasem hialuronowym
CLEAR CELL- Dla skór z problemami trądzikowymi (stężenia aktywnych substancji 5%, 
15%)
ORMEDIC Dla wszystkich skór - preparaty organiczne (linia łącząca naturalne 
składniki organiczne z polipeptydami)
DAILY DEFENCE- Dla ochrony przed słońcem (filtry naturalne-MINERALNE)
BODY SPA- Dla ciała (polecana także po operacjach chirurgicznych, ciąży)

4 Layer Face Lift

OPIS ZABIEGU 4 Layer Face Lift to witaminowy peeling, który można wykonywać wszystkim, niezależnie od rodzaju skóry. Jest odpowiedni dla osób o wrażliwych skórach, z problemami naczyniowymi, a także dla tych, którzy boją się, bądź nigdy nie poddawali się zabiegom eksfoliacyjnym. Preparat poza 30% zawartością witaminy C, składa się z enzymów proteolitycznych pochodzenia roślinnego. To połączenie gwarantuje delikatną eksfoliacją, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jednak jego stymulujący wpływ dzięki witaminie C – obejmuje on pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry, jak również ochronę antyoksydacyjną. Dodatkowo w skład preparatu wchodzi kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne o działaniu antyoksydacyjnym. By zaplanować serię zabiegów, należy ocenić stan i potrzeby skóry. Optymalna seria, to 6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni. Jak każdy peeling i ten pobudza odnowę komórkową naskórka, pomaga nawilżyć skórę i stymuluje ją do regeneracji.

Lightening Lift Treatment

OPIS ZABIEGU Lightening Lift Treatment to zabieg eksfoliacyjny, przeznaczony do przeprowadzania kuracji redukującej przebarwienia pigmentacyjne. Formuła peelingu opiera się na 50% roztworze kwasu mlekowego i 15% zawartości substancji rozjaśniających, m.in. kwasu kojowego oraz mącznicy lekarskiej zawierającej wolny hydrochinon. Zarówno kwas kojowy, jak i hydrochinon powodują inhibicję tyrozynazy, dzięki czemu hamują nadmierną melanogenezę.